איפור אסתי לאודר

מה חדש 26: מרוזי דה פלמה ועד ויקטוריה בקהאם

9:04Unknown

מעצבת האופנה ויקטוריה בקהאם והשחקנית רוזי דה פלמה משיקות קולקציות איפור ייחודיות עם חשיבה על הפרטים הקטנים, ז'יבנשי בשפתון חדש עם פטנט מנצח ומאק קוסמטיקס בסדרת אודמים חדשה שכאילו נוצרה בשבילי. גם הפעם אספתי לכם את המוצרים החדשים שאהבתי במיוחד. 

ROSSY DE PALMA X MAC COSMETICS
השחקנית המדהימה רוזי דה פלמה ומאק קוסמטיקס משיקים קולקציה משותפת, זהובה ומהממת במיוחד. קיבלתי להתנסות חמישה מוצרים מעולים. שתי פלטות צלליות, פלטת קונטורינג, פלטת שפתונים ואודם.
מה שבאמת מדהים בקולקציה הזו הוא עיצוב המוצרים, והחשיבה על הפרטים הקטנים.
מבחוץ ישנה תמונה מתחלפת ובפנים איור קטן של רוזי והחתימה שלה. גם החומרים בכל פלטה מסודרים ומעוצבים בצורה אסתטית ויפה. הגוונים מיוחדים, וניתן ליצור בעזרתם שילובים מעניינים ולוקים מיוחדים. רוזי, שיחקת אותה.
איכות המוצרים מעולה, כמו בדרך כלל עם מוצרים של מאק. NEW SHADES BY MAC COSMETICS
שני השפתונים האלו הם חלק מסדרת אודמים חדשה של מאק, סדרה שכאילו הומצאה במיוחד בשבילי, ובה אודמים כהים בלבד. 
הם מסוג מאט, מה שנותן לגוונים מראה זוהר ורך יותר.
בתמונה, מימין: FEARLESS FEMME, משמאל: RIOT


VICTORIA BECKHAM X ESEE LAUDER
מעצבת האופנה ויקטוריה בקהאם משיקה שיתוף פעולה נוסף עם מותג האיפור אסתי לאודר. הקולקציה המשותפת מכילה מגוון מוצרים למראה זוהר וסקסי, מברונזרים ועד היילייטרים, מצלליות ועד שפתונים. 
פודרה- לפודרה יש כיסוי שקוף המתאים לכל גווני העור ומעניקה גימור מושלם.
גלוס- לגלוס אין גוון, הוא שקוף עם נגיעות נצנצים, שזה בערך סימן ההיכר של ויקטוריה. מגניב לשלב אותו עם אודם אחר, ולתת שלו עוד שכבה זוהרת עם נצנצנים.
בנוסף אפשר להשתמש בגלוס על העפעפיים, זה נותן מראה גלאמי ויפה.LE ROUGE SCULPT NOIR REVELATEUR BY GIVENCHY BEAUTY
קו האיפור של בית האופנה הצרפתי ז'יבנשי משיקים קולקציית שפתונים חדשה. כל שפתון מכיל שני גוונים האחד כהה הממוקם בחלק החיצוני, השני בהיר הנמצא בחלק הפנימי. מה שיוצר תיחום ופיסול של השפתיים במוצר אחד בלבד.

You Might Also Like

0 תגובות

Popular Posts

טופס יצירת קשר