דייזי שלי מארני

הדובדבן שבקצפת: סיכום היום הרביעי והחמישי של שבוע האופנה במילאנו

16:00Unknown

שבוע האופנה בארץ המגף טס במהירות הבזק, והטוב נשמר לסוף. ביומיים האחרונים הלכתי לתצוגות של מותגים שאני ממש אוהבת. כולם הציגו קולקציות קיץ מרעננות ומעניינות. מבית האופנה מארני ועד המעצבת הישראלית דייזי שלי- סיכום היומיים האחרונים של שבוע האופנה במילאנו.

הפרח בגני: 
ללכת לתצוגה של מארני תמיד נשמע לי כמו חלום, שהעונה סוף סוף התגשם. בית האופנה ידוע ומוצלח בזכות שילובי טקסטורות, אלמנטים והדפסים מעניינים, שיכולים להיחשב מעיני חלק כחסרי טעם, בעיני כיצירת אמנות.
העונה האלמנטים השולטים בקולקציה היו פרחים, כמעט כל מערכת לבוש שהוצגה על המסלול כללה הדפסים או אפליקציות פרחוניות. פריטים של מארני ניתן להשיג בפקטורי 54

התצוגה היפה של העונה:
את התצוגה של MSGM התחלתי מהבקסטייג', איפור הדוגמניות היה עדין מאוד, ללא שום צבע מלבד השפתיים, על כל דוגמנית היה גוון שונה מסדרת רטרו מאט. מאדום ועד שחור.
המנהל האמנותי מאסימו גיוראטי עזב באפריל האחרון את בית האופנה אמיליו פוצ'י, לכן כשהתראיין מאחורי הקלעים הסביר שהוא מאוד נרגש להציג את הקולקציה הזו שעבד עליה ללא הסחות דעת והפרעות.
בדרך כלל הוא לא נותן כותרות לקולקציות, אבל הפעם החליט לקרוא לה "רוויה\ גוון" ויספר שהוא היה כל כך נלהב מהעבודה ורצה ליצור חגיגת צבעים. ובאמת הקולקציה מאוד צבעונית וכיפית, הרבה צהוב, ורוד, כתום, אדום ותכלת, שמשתלבים יחד זה בזה.


המותג החדש והאהוב:
את המותג ריקוסטרו הכרתי בעונה שעברה ואהבתי את השימוש בבדי קרפ, משי, השרוולים הארוכים והעיצובים הרכים. גם העונה אהבתי מאוד את הקולקציה שנשארה באותו קו עיצובי ופחות אותו יותר על אותה סקלת צבעים בתוספת צבע שחור. 

הישראלית שכובשת את מילאנו: 
המעצבת הישראלית דייזי שלי שזכתה בתחרות היוקרתית של ווג האיטלקי "ווג נקסט טאלנט" מציגה מאז בקביעות בשבוע האופנה במילאנו. העונה הציגה אוסף פריטים יפייפה עם שילובים מעניינים בין צבעים ובדים. בנוסף גם גופיות עם כתפיות עבות על חולצות ארוכות שזה טרנד בולט העונה בהרבה קולקציות. לבשתי: משקפי שמש: PRAIVTEVINTAGECOLLECTION, חגורה: מוסלין בורס, תיק: לואי ויטון, נעליים: ואנס

כאן נגמר לו שבוע האופנה במילאנו, ואנחנו ממשיכים לפריז! המשיכו לעקוב

You Might Also Like

0 תגובות

Popular Posts

טופס יצירת קשר