טלבוט רונהוף לואווה

גן עדן של לואווה: סיכום היום הרביעי של שבוע הואפנה בפריז

23:15Unknown

 בצאת יום כיפור, יצאנו גם אנחנו אחרי 25 שעות של צום וצפייה בלתי פוסקת ב'קרדשיאנס'.המקום הראשון אמנם לא נמצא בין נהר הפרת וחידקל אך עדין הרגיש כמו גן עדן עלי האדמות, מנחשים באיזה מותג מדובר?


גן עדן עלי האדמות:
מי שמכיר אותי טוב ודאי ניחש שמדובר בבית האופנה הספרדי הוותיק לואווה, שהפך בשנים האחרונות לאחד המותגים החזקים והמדוברים, מאז כניסתו של ג'ונתן אנדרסון כמנהל אמנותי ב2013.
לתצוגה לצערי לא הגעתי, אבל ראיתי את הקולקציה בשואו רום של המותג, שיש לזה גם כמה יתרונות. כמו האפשרות לגעת בפריטים ולהרגיש את הבדים ולראות מקרוב את התפירה, החיבורים והצבעים. 
קיץ 2018 של לואווה כולל פריטים בעיקר בתכלת, ירוק וורוד פסטליים לצד גווני חום וקאמל וירוק זית.
ההשראה היא אישה חופשיה המטיילת בעולם, ואספה לעצמה מזכרות ממסעותיה. ניתן לראות זאת בבגדים שכל אחד נראה נלקח ממקום אחר בעולם. כמו לדוגמה נעלי השדון הנראות ממרוקו, הדפסי פייזלי הודים ובדי אריג מסורתיים מדרום אמריקה. 

פרחים לעולם לא יאכזבו:
המותג טלבוט רונהוף, שייך לשני מעצבים ג'וני טלבוט ואדריאן רנהוף שמרגישים שהעולם הופך לבלתי נסבל (בדומה לריק אוונס) והחליטו להילחם בדיכאון עם קולקציית קיץ פרחונית וצבעונית. בניגוד לקודמת שהייתה קודרת והכילה חולצות עם כיתובים פחות משמחים, כמו "עצב" ו"שקר לי". הפעם הם מציגים קולקציה שמחה ואופטימית המכילה בעיקר שמלות מקסי וחליפות בגזרה צמודה ומחמיאה עם צבעים מאוד חזקים וקונטרסים, כתום, צהוב, ירוק ותכלת. לצד הפרחים השולטים בקולקציה כהדפסים ותכשיטים המחוברים לבגדים.You Might Also Like

0 תגובות

Popular Posts

טופס יצירת קשר