באק סטייג' מאק

מה קורה מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה? סיכום היום השני של שבוע האופנה בפריז

19:45Unknown

 לייתר דיוק זה היום השלישי של שבוע האופנה, על היום השני דילגתי כי לצערי הייתי חולה, ועדיין. בכל מקרה, למרות הכל זה היה יום נפלא, שהתחיל בתצוגה של בית האופנה פאקו רבאן נמשך לבאק סטייג' והתצוגה המשוגעת של ריק אוונס. 
איפה השתגעו הטמפרטורות, למה הצוות של ריק אוונס חילק לאורחים מעילי גשם ואיך נראו הרגעים שלפני התצוגה? סיכום היום השני של שבוע האופנה בפריז
שוב הדיסקו כאן:
בית האופנה פאקו רבאן מציג קולקציית קיץ מרהיבה בהשראת מסיבות דיסקו והרגעים השמחים של החיים. ז'וליין דוסנה המנהל האמנותי של המותג הסביר כי גל הפיגועים בפריז גרם לו ולחבריו לצאת לבלות בתדירות גבוהה, להתלבש יפה ולחגוג את החיים כמה שיותר. ולכן יצר קולקציה שכולה חגיגת דיסקו המכילה פריטים א-סימטרים נוצצים, שמלות כסופות, בדי שיפון נשפכים ובגדול את המלתחה החלומית לחיי הלילה. בגדים של פאקו רבאן ניתן להשיג ברשת פקטורי 54

הצצה לרגעים שלפני התצוגה:
כפי שאתם יודעים ריק אוונס הוא אחד המעצבים האהובים עלי, והפעם זכיתי להיות מאחורי הקלעים כדי לסקר עבור חברת מאק שהופקדה על איפור הדוגמניות. והחוויה לא הייתה מאכזבת. במותג כמו ריק אוונס מעניין במיוחד לראות את הרגעים שלפני התצוגה, איך מאפרים, מלבישים, מסדרים, מלבישים וכמובן איך ריק מתנהל ומנחה את כולם.
בגזרת האיפור, נעשה שימוש במעט מאוד מוצרים, באף אחד מהם אין זכר לצבע כלשהו, רק מעט ברק טבעי. המטרה הייתה ליצור לוק עדין במיוחד כדי שהדגש יהיה על הבגדים. 
לאורחים בתצוגה חיכו מעילי גשם מקופלים על המושבים, וכל מי שהתיישב התבקש ללבוש אותו. כמה דקות אחרי שעלה הדוגמנית הראשונה על המסלול הופעלה מזרקת מים בגובה של תשעה מטרים, שברקע צחוקה המתגלגל של אשתו מישל לאמי. 
הקולקציה שנקראת "עפר", מושפעת מהאסונות שקורים לאחרונה בעולם (אסונות טבע ומפגעי טרור) ומציגה מצד אחד את חוסר השלווה והארמוניה. מצד שני מנסה להראות גם תקווה ואופטימיות. 
הצבעים היחידים בקולקציה הם אפור ושחור לצד ירוק, לבן ומעט צהוב, שבתוספת הדגמים הלא לבישים הדגישו את הרעיון שמאחורי הקולקציה.


עם האיש והאגדה: ריק אוונס לבשתי: ז'קט: אדידס, מכנסיים: ROHTCO, פאוץ': מדוזה, חגורה: OH HEY GIRL, נעליים: VANS

You Might Also Like

0 תגובות

Popular Posts

טופס יצירת קשר