מאק מאק קוסמטיק

מה עשיתי בסוויטה הפרטית של קיארה פראני? סיכום היום השלישי של שבוע האופנה במילאנו

7:28Unknown

 מפילוסופי ועד מיסוני, מקווים נקיים ועד צבעוניות קונטרסטית. איזה מעצבת חוגגת 20 שנה במותג ומה עשיתי בסוויטה הפרטית של קיארה פראני. איך עבר עלי היום השלישי של שבוע האופנה במילאנו?

טיילור היל והרבה יופי:
לפני התצוגה של המותג פילוסופי נכנסתי לבאק סטייג' כדי לראות את ההכנות ותהליך האיפור שהתבצע על ידי חברת מאק. פילוסופי מוכרים בעיקר בזכות הגזרות המיוחדות ושילובי הצבעים מעניינים. לכן האיפור היה בהתאם, עדין ורך שמשאיר את הדגש על הבגדים.
קולקציית קיץ 2018 מאוד אביבית ורומנטית, עם שימוש רחב בבדי שיפון נשפכים ושילובי צבעים כמו ירוק ואדום וכחול ואדום. 


בסוויטה של קיארה פראני:
הבלוגרית המצליחה בעולם קיארה פראני מציגה את הקולקציה החדשה שלה בשואו רום שעוצב כסוויטה במלון חלומי. הקולקציה לוקחת השראה מחופשת ריזורט חלומית ולצד הפריטים המנצנצים עם העיניים המוכרות, ישנם כמה עם הדפסים של עצי דקל והכיתוב SUITE. 
לצד כל אלו מופיעים גם פריטים המתכתבים עם הטרנדים החזקים של העונה כמו חולצות קרופ טופ, גימורי גומי עם לוגו, נעלי גרביים או הדפסי אש. הבגדים שהייתי רוצה ללבוש:
סיבידני הוא בית אופנה שאני מאוד אוהבת ושמחה להתארח בתצוגה כל פעם מחדש כבר עונה שלישית. גם העונה הציגו סיבידיני קולקציה מעניינת שמצד אחד מחזקת את הקו האסתטי והנקי של בית האופנה, ומצד שני מתכתבת עם טרנדים בעולם האופנה. לדוגמה הודיס אובר סייז, מכנסיי פסים וחליפות. 

כוכבות וחגיגת צבעים:
העונה מיסוני מציינים 20 שנה מאז הצטרפה אנג'לה מיסוני כמנהלת האמנותית של המותג. לכן בתום הפינאלה כל האורחים עמדו ומחאו לה כפיים כאות מחווה והערכה למעצבת המוכשרת. גם העונה נראה על המסלול פסטיבל עשיר צבעים בשילובים מעניינים, עם סטיילינג מעולה וכמובן בדי הסריג המזוהים עם המותג.
לכבוד החגיגות על המסלול צעדו כמה כוכבות גדולות כמו היילי בלדווין, אנה קליבלנד, טיילור היל ועוד


פריטים של מיסוני ניתן להשיג בבוטיק אמור (קניון רמת אביב, ה' באייר 74)


לבשתי: חולצה: וינטאג', תיק: מדוזה באג, מכנסיים: הולילנד סביליאנס, נעליים וחגורה: ואנס, משקפי שמש: GIAINTVINTAGE

You Might Also Like

0 תגובות

Popular Posts

טופס יצירת קשר